Mesco

MESco | ANSYS Channel Partner w Polsce - Lista dostępnych kursów

Kursy online odbywają się za pośrednictwem internetowej platformy WEBEX. Tym samym, każdy z uczestników musi mieć stały dostęp do internetu.
Wymagana jest rejestracja (formularze dostepne sa w opisie każdego kursu). Po wypełnieniu i przesłaniu formularza, na godzinę przed rozpoczęciem sesji do wszystkich uczestników zostaną wysłane zaproszenia (email) z numerem sesji.
Przekaz słowny pomiędzy instruktorem a uczestnikiem przekazywany jest za pomocą usługi Skype lub w sytuacjach wyjątkowych - telefonicznie (numer stacjonarny). W trakcie kursu mozliwe jest również przekazanie kontroli nad programem dowolnemu uczestnikowi przez instruktora (oraz na odwrót).
Kursy on-line w założeniach nie mają charakteru jednostronnego - istnieje możliwość pytań uczestników oraz omawiania problemów - analogicznie jakby miało to miejsce w czasie normalnego (stacjonarnego) kursu. Każdy z uczestników może również powtarzać czynności za instruktorem w wybranym programie zainstalowanym i uruchomionym na własnym komputerze.

   Terminarz kursów online na bieżący rok