Mesco

Start -> Newsflash

Nowy kurs w ofercie - Przepływy w ANSYS AIM


Symulacje przepływów w ANSYS AIM dla mechaników

Zapraszamy do zapoznania się z programem nowego kursu, którego celem jest wprowadzenie uczestników do modułu ANSYS AIM, pod kątem analiz przepływowych.
Strona kursu Przepływy w ANSYS AIM
 

HP IT Champion 2017

IT Champion 2017  
HP Inc Polska uhonorowane aż 3 statuetkami


Jako HP Preferred Partner. Miło nam poinformowac że firma HP Inc Polska zdobyła 3 prestiżowe nagrody Mistrzów Nowych Technologii. HP zwyciężyło w następujących kategoriach: Producent Roku, Innowacje i Bezpieczeństwo.

SYMULACJA 2017Dziękujemy za udział.

Przykłady obliczeń wolnozmiennych pól magnetycznych w środowisku ANSYS-MAXWELL

Nowa pozycja książkowa autorstwa panów Damiana Hallmanna oraz Piotra Jankowskiego z Akademii Morskiej w Gdyni, pt:
"Przykłady obliczeń wolnozmiennych pól magnetycznych w środowisku ANSYS-MAXWELL"

Pierwsza część podręcznika, w którym zawarto 6 przykładów mających na celu zapoznanie się początkujących użytkowników ze środowiskiem ANSYS-MAXWELL. Przedstawione przykłady dotyczą magnetycznego pola wolnozmiennego oraz pola termicznego. Podręcznik jest dedykowany studentom wydziałów elektrycznych, ale może być z powodzeniem wykorzystany przez inżynierów jako polskojęzyczny materiał pomocniczy wprowadzający do modelowania zjawisk magnetycznych.
Osoby zainteresowane niniejszą pozycją prosimy o kontakt.

Bolid Wilda - dzieło zespołu PUT Motorsport 'Formula Student'

Bolid Wilda - dzieło zespołu PUT Motorsport 'Formula Student'

Jak już wcześniej donosiliśmy, MESCO wspiera m.in. zespół  młodych studentów Politechniki Poznańskiej skupionej wokół projektu z cyklu 'Formuła Student'.
Zespół wyścigowy PUT Motorsport to drużyna składająca się z 35 studentów tworzących 4 grup projektowych z 8 wydziałów Politechniki Poznańskiej.
Nowy Bolid zbudowany przez zespół studentów PUT Motorsport nosi wdzięczną nazwę Wilda (od nazwy dzielnicy Poznania).  Dla przypomnienia, pierwszy bolid tego zespołu nosił nazwę Warta.

Czytaj więcej...