Mesco

Oprogramowanie firmy ANSYSDynamika płynów

Analizy strukturalne

Elektronika

Półprzewodniki

Systemy
kontroli

Oprogramowanie
dodatkowe

Analizy
sprzężone

Platforma
Workbench

ANSYS Inc. firma założona w 1970 roku, rozwija i dostarcza oprogramowanie do symulacji inżynierskiej wykorzystywane przez szerokie spektrum inżynierów i projektantów z różnych dziedzin przemysłu. Firma skupiona jest na rozwoju otwartego i uniwersalnego oprogramowania pozwalającemu użytkownikowi na szybką i wiarygodną analizę konstrukcji w warunkach wirtualnych co pozwala na skrócenie czasu oraz zmniejszenie kosztów projektu. ANSYS.
2000 pracowników w 60 biurach w 40 krajach codziennie pracuje nad ciągłym rozwojem możliwości oprogramowania jak i zapewnia wsparcie techniczne na najwyższym poziomie.  ANSYS Inc. jako pierwsza firma w swojej branży uzyskała certyfikat ISO 9001.  Oprogramowanie ANSYS wykorzystywane jest w ponad 80 000 komercyjnych stanowiskach w ponad 8000 przedsiębiorstw, w tym w 96 z pierwszej 100 z branży przemysłowej według magazynu Fortune. ANSYS wykorzystywany jest również w ponad 2400 ośrodkach akademickich, wykorzystujących ponad 87 000 licencji uniwersyteckich.

Oprogramowanie firmy ANSYS jest standardem w nauce i przemyśle ciągle wytycza nowe trendy. Pozwala na pełne oparcie rozwoju produktu o symulacje komputerowe, dając użytkownikom pewność swoich projektów, a każdy produkt to jest obietnica dana klietom.

Więcej informacji nt ANSYS 18.1 pod poniższymi linkami:
ANSYS 18.2 - Release
ANSYS 18.2 - platform support (systemy operacyjne, systemy CAD, sprzęt,...)

Z poziomu ANSYS Customer Portal (wymaga zalogowania):
ANSYS 18.2 - what's new
ANSYS 18.2 - dokumentacja

Pomocne linki podczas instalacji i konfiguracji oprogramowania ANSYS:
  Instalacja ANSYS
  Instalacja serwera licencji
  Konfiguracja usługi Firewall


ANSYS - Products and Technology - Engineering Simulation for 21st Century